Rožnovské lázeňské slevy

Evergreen: Indická péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA za 2490 Kč!

 • Evergreen: Indická péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA za 2490 Kč!
Koupilo 3644 klientů
Koupit za 2490 Kč
Původní cena 4489

Podmínky slevy

 • Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami. Osobám s vysokým tlakem snižujeme teplotu páry i koupele. V případě nejasností je nutno konzultovat s ošetřujícím lékařem.
 • Kupón je platný rok od data zakoupení. Doporučené nástupy na procedury: neděle-pondělí, soboty dlouhodobě vyprodány.
 • Rezervace přijímáme e-mailem na recepce@roznovskepivnilazne.cz - nutná rezervace předem a zaslání voucheru. Vždy, prosím, přiložte voucher.
 • Dotazy rádi zodpovíme na tel. 774 430 000


Kde slevu uplatnit

Firma:

Rožnovské pivní lázně s r.o.

Adresa:

Rožnovské pivní lázně

Telefon:

774 430 000

Email:

recepce@roznovskepivnilazne.cz

Web:

www.roznovskepivnilazne.cz
www.roznovskepivo.cz

Popis slevy


 

Luxusní dárek pro Vás i Vaše milované.  Budeme Vás hýčkat  na těle i na duchu v hlubokých pivovarských sklepeních  Rožnovského pivovaru (*1712).  Vedle koupeli v unikátní horké červné pivní mladině s vysokým obsahem pivovarských kvasnic o Vás budeme pečovat jako v Indii – zakusíte sílu ujurvédských bylin,  masáž třetího oka, parafínový zábal zad s ajurvédskými bylinami, akupresurní masáž nohou, masku na obličej... prostě neopakovatelnné uvolnění těla i mysli.

img

Vyzkoušejte okamžité účinky koupelí v horké černé pivní mladině s omlazující maskou z čerstvých pivovarských kvasnic, olejovou masáží hlavy- "třetího oka", nebo horkými lávovými kameny, nebo mezoterapii pleti, parafínový zábal zad s ajurvédskými bylinami, aromaterapii s audio programem tajné jogínské techniky dechu, na závěr vyzkoušíte nejmodernější japonskou technologii reflexních a akupresurních masáží chodidel a užijte si neomezené pití piva během lázeňských procedur. Na závěr Vás zveme na večeři do pivovarské hospody - servírujeme velké grilovaného kolena s pečivem, nebo halušky a čeká na Vás řada výhod v rámci návštěvy Rožnova.

Náš luxusní balíček spojuje prvky přírodního léčitelství s běžnými lázeňskými postupy.

 

img

Co vás čeká? (v závorkách standardní ceny před slevou)

 • Na přivítanou Vám nabídneme luxusní brazilskou kávu 100% arabicu dle Vaší volby  (100 Kč)
 • společně vás prohřejeme v jemné bylinné aromatické páře s kryglem kvasnicového piva a peelingovou rukavicí; zaposloucháte se do audio programu tajné jogínské techniky dechu (30 min.; 220 Kč)
 • následuje koupel v horké černé pivní mladině v dřevěné kádi pro 2 s vysokým obsahem čerstvých pivovarských kvasnic; z nich vám dáme na obličej i dekolt vyživující masku (30 min.; 1 390 Kč)
 • poté následuje ajurvédská olejová masáž hlavy „třetího oka“ s následujícím olejovým zábalem vlasů, nebo si můžete vybrat masáž zad a šíje horkými lávovými kameny, nebo mezoterapii pleti-zapracování kolagenu do hlubších vrstev pleti (30 min: 900 Kč)
 • následuje parafínový zábal zad s ajurvédskými bylinami (30 min., 500 Kč) 
 • neopakovatelný zážitek Vám nabídnou nejmodernější japonské reflexní a akupresurní masážní technologie plosky nohou  (580 Kč)
 • při všech lázeňských procedurách je neomezené pití kvasnicového piva! (400Kč)
 • osušky, prostěradla v ceně (200 Kč)
 • v pivovarské hospodě na vás bude čekat večeře v podobě velkého grilovaného kolena s pečivem, nebo halušků (199 Kč)
 • sleva 10 % na ostatní lázeňské služby jako focení a intepretace aury, bioenergetická terapie – odstraňování bloků uložených v těle,  zábalu z horkého mláta, technologie HeartMath-jak žít život v radosti a eliminovat stres, pedikůra atd..
 • děti zdarma jen za příplatek za osušky
 • 25% sleva na vstup do Valašského muzea v přírodě  pouze během sezony
 • 10% sleva na nákup ve Světě kamenů
 • Doprava takřka ZADARMO - Českými drahami z libovolného místa Moravy zpáteční lístek 100 Kč/osoba, z Čech 300 Kč/osoba – na vyžádání Vám zašleme dopravní lístek

img

A protože Vás nechceme limitovat,  ubytování není součástí ceny, ale rádi jej podle Vašich přání zprostředkujeme od 1100  Kč/pár/noc***  až od 1290 Kč**** = cena za pár (možná i přistýlka vč. zvířete podle druhu hotelů)

Přímo v pivovaru nové pokoje v podkroví  1290 Kč (snídaně švédské stoly)

Apartmány u pivovaru (2 min. chůze) vč. snídaně 1180 Kč - bez snídaně 900 Kč

****Hotel Eroplán s wellnessem (1 hodina zdarma) a snídaní (švédské stoly) 1290 Kč 20 min. chůze, 10 min. autem, 100% storno 5 dní předem!

-       ****Hotel Horal s bazénem  a snídaní (švédské stoly) 1350 Kč 20 min. chůze, 10 min. autem, 100% storno 7 dní předem!

-       ***Hotel Relax s neomezeným vstupem do vnitřního bazénu  a snídaní (švédské stoly) 1100 Kč - 20 min. chůze, 10 min autem

****Hotel AGH 5 minut od pivovaru, snídaně švédské stoly od 1350 Kč (tato cena platí pouze o víkendu pátek-neděle)

 

 Fotografie


foto - Evergreen: Indická péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA za 2490 Kč! foto - Evergreen: Indická péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA za 2490 Kč! foto - Evergreen: Indická péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA za 2490 Kč! foto - Evergreen: Indická péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA za 2490 Kč! foto - Evergreen: Indická péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA za 2490 Kč! foto - Evergreen: Indická péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA za 2490 Kč! foto - Evergreen: Indická péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA za 2490 Kč! foto - Evergreen: Indická péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA za 2490 Kč!

DiskusePro přidání komentáře se prosím přihlaste. Ještě jste u nás nenakupovali? Registrujte se.

Kateřina Holáková   před 1 rokem

Dobrý den prosím vás tady v tomhle balíčku je už večeře a jedna noc nebo je to úplně bez noci?

Ivana Nekardová   před 2 lety

Omlouvám se za uvedení nesprávné ceny. Správně má být 2290,-Kč. Nemám svoji objednávku stornovat a objednat dvoudenní
s ubytováním v hotelu Relax za 3.190? Dík za pochopení .I.Nekardová

Ivana Nekardová   před 2 lety

Dnes jsem si objednala indickou péči pro dva za 2229 Kč /obj.pod VS 1101107813/. Je možné si přiobjednat nocleh v hotelu Relax? Stačí,když na váš účet pošlu o 1000 Kč víc /cena uvedená za nocle pro dvě osoby/,tj. 3229,-Kč?_Děkuji za odpověď. I.Nekardová

Zdenka Lichtenbergová   před 2 lety

Dobrý den,
19.10. nastupujeme do Vašich lázní. Pobyt nám končí 24.10. V hotelu Relax mají volno ještě jednu noc. Přemýšlela jsem o prodloužení pobytu o Váš Vámi nabízený balíček na 2 dny. Tj 1 noc. Jednalo by se o Indický balíček. Ale ubytování máte v jiném hotelu. Nebyl by problém zkombinovat tuto nabídku s hotelem Relax? Nevím kdy mi zašlete odpověď. Mohla bych se zastavit přímo na recepci v příštím týdnu. Prosím info na tel. č. 737590446.
Děkuji ochotu Lichtenbergová Z.

Vladimír Železník   před 2 lety

Dobrý den, jakým způsobem funguje doprava takřka ZADARMO?

Jaroslava Valová   před 3 lety

Třeba si na ubytování zřejmě rezervovat zvlášť.
Velmi blízko je http://apartmany-upivovaru.cz/

Petr Sedláček   před 3 lety

Dobrý den, jaK SE DÁ K POBYTŮM OBJEDNAT UBYTOVÁNÍ?
DĚKUJI

JITKA NOŽIČKOVÁ   před 3 lety

Dobrý den,taky bych potřebovala poukaz s ubytováním.Jak mám objednat?Děkuji Nožičková

Lenka Skalská   před 3 lety

Dobrý den, ráda bych koupila tento poukaz svým rodičům jako dárek k vánocům, jakým způsobem mám postupovat? Zároveň bych poprosila, zda máte volný termín během vánočních svátků? Ráda bych také objednala ubytování. Pokud bych Vám řekla jméno hotelu, myslíte, že je reálné, že byste mohli toto zkoordinovat zároveň? Myslím ohledně volných termínů... Děkuji!

Miroslava   před 3 lety

Dobrý den,ráda bych se informovala jak mám zakoupit váš vouchr zároveň s ubytováním. Nikde tady nevidím možnost procedur + ubytování. děkuji za odpověď

Další slevy


LUXUSNÍ DÁREK: 3 DNY DE LUXE pobyt s masážemi pro dva - pivo, moře, konopí, bambusová masáž, čokoláda - až 17 zážitků pro každého

LUXUSNÍ DÁREK: 3 DNY DE LUXE pobyt s masážemi pro...

6490 Kč
Koupilo si 291 klientů
LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče pro dva s ubytováním v hotelu s bazénem - pivní a tibetské procedury vč. masáží - až 6 procedur pro každého vč. večeře a ochutnávek v Málkově čokoládovně

LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče pro dva s ubytováním...

3590 Kč
Koupilo si 302 klientů
NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi pro dva, s ubytováním a 6 zážitkovými procedurami - zažijte čokoládu všemi smysly vč. ochutnávek v Málkově čokoládovně a pralinkárně!

NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi pro...

3590 Kč
Koupilo si 1624 klientů
Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova!

Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte...

1790 Kč
Koupilo si 57 klientů
NOVÉ LUXUSNÍ OSMICHODOVÉ + 2 navíc DEGUSTAČNÍ MENU PRO PÁR V ****RESTAURACI ALBERT MÁLEK V ROŽNOVSKÉM PIVOVARU

NOVÉ LUXUSNÍ OSMICHODOVÉ + 2 navíc DEGUSTAČNÍ...

2000 Kč
Koupilo si 23 klientů
Bambusová masáž s bahenním zábalem (1 hodina)

Bambusová masáž s bahenním zábalem (1 hodina)

390 Kč
Koupilo si 160 klientů
LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče - pivní a tibetské procedury vč. masáží pro dva, až 6 procedur pro každého vč. večeře a ochutnávek v Málkově čokoládovně

LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče - pivní a tibetské...

2490 Kč
Koupilo si 263 klientů
AKTIVNÍ SENIOR - BUDEME VÁS HÝČKAT - bohatá pivní a bahenní péče pro dva s ubytováním - až 8 zážitků s neomezeným pitím piva, předkrmem, večeří a ochutnávkou v Málkově čokoládovně

AKTIVNÍ SENIOR - BUDEME VÁS HÝČKAT - bohatá pivní...

3390 Kč
Koupilo si 2886 klientů
NOVINKA:ROMANTICKÁ pivní PÉČE VIP s tříchodovým degustačním menu pro dva v Albert Málek Restaurant v Rožnovském pivovaru

NOVINKA:ROMANTICKÁ pivní PÉČE VIP s tříchodovým...

2990 Kč
Koupilo si 2237 klientů
NOVÉ LUXUSNÍ SEDMICHODOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU+amuse bouche PRO PÁR V ****RESTAURACI ALBERT MÁLEK V ROŽNOVSKÉM PIVOVARU

NOVÉ LUXUSNÍ SEDMICHODOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU+amuse...

1580 Kč
Koupilo si 772 klientů


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.