Rožnovské lázeňské slevy

NOVÁ TECHNOLOGIE: Focení, čtení a práce s aurou + doprovodný výklad a písemná analýza (min.1 hodina)

 • NOVÁ TECHNOLOGIE: Focení, čtení a práce s aurou + doprovodný výklad a písemná analýza (min.1 hodina)
Koupilo 2231 klientů
Koupit za 1000 Kč
Původní cena 1500

Podmínky slevy

 • Platnost kupónu je jeden rok od zakoupení.
 • Rezervace nutná předem emailem na recepce@roznovskepivnilazne.cz
 • Dotazy na telefonu 774 430 000


Kde slevu uplatnit

Firma:

Rožnovské pivní lázně s r.o.

Adresa:

Rožnovské pivní lázně

Telefon:

774 430 000

Email:

recepce@roznovskepivnilazne.cz

Web:

www.roznovskepivnilazne.cz
www.roznovskepivo.cz

Popis slevy


 

Zajímá Vás, jak vypadá Vaše aura? Jak vědomě či nevědomě pracujete s vaší energií? Jaké v sobě nosíte dispozice?

img

Již staré národy věděly, že každý živý organismus vytváří kolem sebe energetické pole a podle jeho vyzařování lze člověka charakterizovat, doporučit mu jeho další směr vývoje, popř. varovat před energetickým oslabením, který má bezprostřední dosah do fyzické úrovně těla.

 

Budeme vás scanovat na nejnovější technologii, která byla vyvinuta vědci na Kalifornské Univerzitě v Los Angeles.

 

Budete svědky on-line měření,  zobrazení a analýzy vašeho energetického těla v nejrůznějších podobách, abychom získali celistvý pohled na vaši auru.

Nejprve se zaměříme na  zobrazení aury celého tělo včetně čakrového systému ve 3D provedení. Budeme sledovat jednotlivé čakry, jejich rotaci, velikost, což má bezprostřední vliv na jednotlivé orgánové sestavy.

img

Budeme interpretovat proměny barev  aury kolem celého vašeho těla a  hledat barvu, která je Vaší skutečnou podstatou. Zajímavý je také prožitek, jak auru svými myšlenkami a emocemi dokážeme v krátkém okamžiku měnit. Tento trénink vám rovněž nabídneme.

Díky kameře zažijete pohled na auru kolem hlavy, což nám umožní interpretovat mentální část vaší osobnosti – zda jste více intuitivní, či racionální.

img

Další scan vám ukáže sílu aury a její šířku. Můžete pozorovat, na jakém rozpoložení závisí okamžité posílení či naopak oslabení Vaší aury.

Jste  často unavení? Ve scenu “ úroveň relaxace“ budeme analyzovat váš aktuální stav a pokusíme se nalézt způsob, jak míru relaxace zvýšit.

Velmi zajímavý je pohled na poměr mužsko-ženských energií v těle, tedy na harmonii mezi yin - yang energií v těle. Uvidíte nabití Vaší vnitřní ženské (prožívající, podporující, prociťující) a mužské (aktivní, rozhodné a konající) části.

Jste stabilní nebo naopak díky emocím velmi proměnliví?  Držíte emoce v sobě nebo je dokážete efektivně vyjádřit? Můžete pozorovat na scanu emocionality.

Velmi praktický je pohled na  to, v jakém poměru jsou u Vás zastoupeny mentální – emocionální a duchovní energie, i tento přístup vám díky grafům zprostředkujeme. Toto je užitečný ukazatel například pro volbu povolání.

Znalost vlastní aury je užitečný k pochopení toho, jaký jste osobnostní typ, jak přistupujete k sobě i k okolí  a zda využíváte své dispozice optimálně.   Z analýzy můžeme vyvodit, jak (vědomě, či nevědomě) utváříte svůj život.  Do jaké míry  jste jeho tvůrcem , nebo zda naopak zaujímáte postoj oběti okolností. Zda  jsou Vám Vaše současné postoje k užitku.

Čtení aury si můžete nahrát vlastními prostředky.

Od nás dostanete výslednou charakteristiku v rozsahu 15 stran (v elektronické podobě)

Za příplatek je možné čtení aury rozšířit i o astrologický rozbor, který rozšíří výklad mimo jiné o seznámení s Vašimi životními úkoly  a s povahou (smyslem) právě probíhajícího  období. Doporučujeme zejména pro racionálně založené osobnosti s potřebou poznat svůj život do hloubky.

 

 Fotografie


foto - NOVÁ TECHNOLOGIE: Focení, čtení a práce s aurou + doprovodný výklad a písemná analýza (min.1 hodina) foto - NOVÁ TECHNOLOGIE: Focení, čtení a práce s aurou + doprovodný výklad a písemná analýza (min.1 hodina) foto - NOVÁ TECHNOLOGIE: Focení, čtení a práce s aurou + doprovodný výklad a písemná analýza (min.1 hodina) foto - NOVÁ TECHNOLOGIE: Focení, čtení a práce s aurou + doprovodný výklad a písemná analýza (min.1 hodina)

DiskusePro přidání komentáře se prosím přihlaste. Ještě jste u nás nenakupovali? Registrujte se.


V diskuzi nejsou žádné příspěvky.

Další slevy


NOVÉ: 3 DNY DE LUXE pobyt s masážemi pro dva - pivo, moře, konopí, bambusová masáž, čokoláda, večeře - až 17 zážitků pro každého

NOVÉ: 3 DNY DE LUXE pobyt s masážemi pro dva - pivo,...

6690 Kč
Poslední šance ZÍTRA
LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče pro dva s ubytováním ve tříhvězdičkovém hotelu - pivní a tibetské procedury vč. masáží - až 6 procedur pro každého vč. večeře a ochutnávek v Málkově čokoládovně

LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče pro dva s ubytováním...

3890 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi pro dva, s ubytováním a 6 zážitkovými procedurami - zažijte čokoládu všemi smysly vč. ochutnávek v Málkově čokoládovně a pralinkárně!

NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi pro...

3890 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ LUXUSNÍ OSMICHODOVÉ + 2 navíc DEGUSTAČNÍ MENU PRO PÁR V ****RESTAURACI ALBERT MÁLEK V ROŽNOVSKÉM PIVOVARU

NOVÉ LUXUSNÍ OSMICHODOVÉ + 2 navíc DEGUSTAČNÍ...

2000 Kč
Poslední šance ZÍTRA
Bambusová masáž s bahenním zábalem (1 hodina)

Bambusová masáž s bahenním zábalem (1 hodina)

390 Kč
Poslední šance ZÍTRA
LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče - pivní a tibetské procedury vč. masáží pro dva, až 6 procedur pro každého vč. večeře a ochutnávek v Málkově čokoládovně

LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče - pivní a tibetské...

2890 Kč
Poslední šance ZÍTRA
AKTIVNÍ SENIOR - BUDEME VÁS HÝČKAT - bohatá pivní a bahenní péče pro dva s ubytováním - až 8 zážitků s neomezeným pitím piva, předkrmem, večeří a ochutnávkou v Málkově čokoládovně

AKTIVNÍ SENIOR - BUDEME VÁS HÝČKAT - bohatá pivní...

3590 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVINKA:ROMANTICKÁ pivní PÉČE VIP s tříchodovým degustačním menu pro dva v Albert Málek Restaurant v Rožnovském pivovaru

NOVINKA:ROMANTICKÁ pivní PÉČE VIP s tříchodovým...

2990 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ LUXUSNÍ SEDMICHODOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU+amuse bouche PRO PÁR V ****RESTAURACI ALBERT MÁLEK V ROŽNOVSKÉM PIVOVARU

NOVÉ LUXUSNÍ SEDMICHODOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU+amuse...

1590 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi pro dva se 6 zážitkovými procedurami pro každého - zažijte čokoládu všemi smysly vč. ochutnávek v Málkově čokoládovně.

NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi...

2890 Kč
Poslední šance ZÍTRA


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.