Rožnovské lázeňské slevy

NOVÁ TECHNOLOGIE: Focení, čtení a práce s aurou + doprovodný výklad a písemná analýza (cca 30min s možností prodloužení)

  • NOVÁ TECHNOLOGIE: Focení, čtení a práce s aurou + doprovodný výklad a písemná analýza (cca 30min s možností prodloužení)
Koupilo 2239 klientů
Koupit za 590 Kč
Původní cena 790

Podmínky slevy

  • Platnost kupónu je jeden rok od zakoupení.
  • Rezervace nutná předem emailem na recepce@roznovskepivnilazne.cz
  • Dotazy na telefonu 774 430 000
  • výklad cca 30 min s možností prodloužení na cca 1 hodinu s příplatkem 250 Kč.


Kde slevu uplatnit

Firma:

Rožnovské pivní lázně s r.o.

Adresa:

Rožnovské pivní lázně

Telefon:

774 430 000

Email:

recepce@roznovskepivnilazne.cz

Web:

www.roznovskepivnilazne.cz
www.roznovskepivo.cz

Popis slevy


 

Zajímá Vás, jak vypadá Vaše aura? Jak vědomě či nevědomě pracujete s vaší energií? Jaké v sobě nosíte dispozice?

img

Již staré národy věděly, že každý živý organismus vytváří kolem sebe energetické pole a podle jeho vyzařování lze člověka charakterizovat, doporučit mu jeho další směr vývoje, popř. varovat před energetickým oslabením, který má bezprostřední dosah do fyzické úrovně těla.

 

Budeme vás scanovat na nejnovější technologii, která byla vyvinuta vědci na Kalifornské Univerzitě v Los Angeles.

 

Budete svědky on-line měření,  zobrazení a analýzy vašeho energetického těla v nejrůznějších podobách, abychom získali celistvý pohled na vaši auru.

Nejprve se zaměříme na  zobrazení aury celého tělo včetně čakrového systému ve 3D provedení. Budeme sledovat jednotlivé čakry, jejich rotaci, velikost, což má bezprostřední vliv na jednotlivé orgánové sestavy.

img

Budeme interpretovat proměny barev  aury kolem celého vašeho těla a  hledat barvu, která je Vaší skutečnou podstatou. Zajímavý je také prožitek, jak auru svými myšlenkami a emocemi dokážeme v krátkém okamžiku měnit. Tento trénink vám rovněž nabídneme.

Díky kameře zažijete pohled na auru kolem hlavy, což nám umožní interpretovat mentální část vaší osobnosti – zda jste více intuitivní, či racionální.

img

Další scan vám ukáže sílu aury a její šířku. Můžete pozorovat, na jakém rozpoložení závisí okamžité posílení či naopak oslabení Vaší aury.

Jste  často unavení? Ve scenu “ úroveň relaxace“ budeme analyzovat váš aktuální stav a pokusíme se nalézt způsob, jak míru relaxace zvýšit.

Velmi zajímavý je pohled na poměr mužsko-ženských energií v těle, tedy na harmonii mezi yin - yang energií v těle. Uvidíte nabití Vaší vnitřní ženské (prožívající, podporující, prociťující) a mužské (aktivní, rozhodné a konající) části.

Jste stabilní nebo naopak díky emocím velmi proměnliví?  Držíte emoce v sobě nebo je dokážete efektivně vyjádřit? Můžete pozorovat na scanu emocionality.

Velmi praktický je pohled na  to, v jakém poměru jsou u Vás zastoupeny mentální – emocionální a duchovní energie, i tento přístup vám díky grafům zprostředkujeme. Toto je užitečný ukazatel například pro volbu povolání.

Znalost vlastní aury je užitečný k pochopení toho, jaký jste osobnostní typ, jak přistupujete k sobě i k okolí  a zda využíváte své dispozice optimálně.   Z analýzy můžeme vyvodit, jak (vědomě, či nevědomě) utváříte svůj život.  Do jaké míry  jste jeho tvůrcem , nebo zda naopak zaujímáte postoj oběti okolností. Zda  jsou Vám Vaše současné postoje k užitku.

Čtení aury si můžete nahrát vlastními prostředky.

Od nás dostanete výslednou charakteristiku v rozsahu 15 stran (v elektronické podobě)

Analýza probíhá cca 30 min s možností rozšíření o hlubší rozbor, analýzy detailů podle vlastních potřeb za příplatek 250 Kč.


Za příplatek je také  možné čtení aury rozšířit i o astrologický rozbor, který rozšíří výklad mimo jiné o seznámení s Vašimi životními úkoly  a s povahou (smyslem) právě probíhajícího  období. Doporučujeme zejména pro racionálně založené osobnosti s potřebou poznat svůj život do hloubky.


Stejně tak vřele doporučujeme rozšířit rozbor i o analýzu těla s přihlédnutím k postupům tradiční čínské medicíny díky přístroji HBS.

ČÍNSKÁ MEDICÍNA - CELOSTNÍ ANALÝZA KONDICE ORGANISMU Z POHLEDU TRADIČNÍ CÍSAŘSKÉ ČÍNSKÉ MEDICÍNY DYNASTIE MING S NÁVREM BYLINNÉ PÉČE

http://www.lazenskeslevy.cz/sleva/59f596361e68f/nove-cinska-medicina-celostni-analyza-kondice-organismu-z-pohledu-tradicni-cisarske-cinske-mediciny-dynastie-ming-s-navrem-bylinne-pece


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.