Rožnovské lázeňské slevy

Celodenní vstupné do dětského zábavního centra v Rožnově - "POHÁDKOVÉ LÁZNĚ" v Rožnovském pivovaru

 • Celodenní vstupné do dětského zábavního centra v Rožnově - "POHÁDKOVÉ LÁZNĚ" v Rožnovském pivovaru
Koupilo 5058 klientů
Koupit za 129 Kč
Původní cena 200

Podmínky slevy

 • Rezervace není nutná. Voucher slouží jako vstupenka. Platnost voucheru je 1rok. Skupiny dětí (nad 20 osob) je nutné rezervovat. Určeno pro děti od 1-12 let pouze s doprovodem starším 18 let.
 • Rodiče zdarma. Rodiče plně zodpovídají za své děti. Při vstupu je povinnností se seznámit s provozním řádem a plně jej akceptovat.
 • kontakt: e-mail: recepce@pohadkovelazne.cz nebo tel.: 733 644 337.
 • Narozeninové oslavy je nutné rezervovat předem. Na narozeninovou oslavu nelze využít voucher z lázeňských slev.
 • Za vstup do tvořivé dílničky je k voucheru účtován poplatek za materiál.


Kde slevu uplatnit

Firma:

Rožnovské pivní lázně s r.o.

Adresa:

Rožnovské pivní lázně s.r.o., Pivovarská 6, Rožnov pod Radhoštěm

Telefon:

733 644 337

Email:

recepce@pohadkovelazne.cz

Web:

www.pohadkovelazne.cz
www.roznovskepivnilazne.cz

Popis slevy


Vítejte v největším dětském zábavním centru v Beskydech!

Nechte děti vyřádit v nejmodernějším dětském zábavním centru na Moravě, které bylo vybudování na místech bývalých pivovarských sýpek z roku 1712.

Na ploše 1000 m zde najdete trampolíny, domečky, prolézačky, skluzavky, sítě, houpačky, kuličkové moře a spoustu dalších atrakcí. 

Rodiče nebo vychovatelé starší 18 let jsou povinným doprovodem a nesou plnou zodpovědnost za děti. Je nutné se seznámit s provozním řádem a řídit se jím.

 

Nejmenší děti do 3 let tu mají speciální vyhrazený prostor, stejně tak rodiče, kteří se mohou zašít v odpočinkové zóně. Občerstvení mezi hraním zajišťuje lázeňská restaurace, která připravuje jídla pro děti i dospělé.

Vřele doporučujeme vzít s sebou prarodiče, které se budou starat o své potomky, zatímco Vy si můžete užívat procedury v Rožnnovských pivních nebo mořských lázní nebo si dovolit gastronomický zážitek v nově otevřené ****luxusní restauraci Albert Málek, kterou naleznete v hlubových pivovarských sklepením Rožnovského pivovaru.

Můžete rovněž využít výhodné nabídky hlídaní dětí.

Nezapoměňte využít i naše tvořivé pracovní dílničky, které jsou součástí ceny pobytu a vedou Vaše děti k tvořivosti a pracovním dovednostem.

Chcete u nás oslavovat? Stačí nám zavolat a říci, po čem Vy a Vaše dítko touží a my pro Vás připravíme oslavu jak má být.! Malování na obličej, masky, dort, hudba, malování....

 • Děti do 1 roku mají vstup zdarma. 
 • V den svých narozenin má oslavenec vstup zdarma.
 • Hlídání dětí: Možnost individuálního hlídání dětí v zábavním centru po předchozí telefonické domluvě. Cena 215 Kč/h/dítě, maximálně dvě děti současně. Druhé dítě za 185 Kč/h. Při více než 3hodinovém hlídání získáváte 10% slevu. Viz. provozní řád Zábavního centra.

Otevřeno denně s výjimkou pondělí od 10 hodin - 20 hodin.Fotografie


foto - Celodenní vstupné do dětského zábavního centra v Rožnově - "POHÁDKOVÉ LÁZNĚ" v Rožnovském pivovaru foto - Celodenní vstupné do dětského zábavního centra v Rožnově - "POHÁDKOVÉ LÁZNĚ" v Rožnovském pivovaru foto - Celodenní vstupné do dětského zábavního centra v Rožnově - "POHÁDKOVÉ LÁZNĚ" v Rožnovském pivovaru foto - Celodenní vstupné do dětského zábavního centra v Rožnově - "POHÁDKOVÉ LÁZNĚ" v Rožnovském pivovaru foto - Celodenní vstupné do dětského zábavního centra v Rožnově - "POHÁDKOVÉ LÁZNĚ" v Rožnovském pivovaru foto - Celodenní vstupné do dětského zábavního centra v Rožnově - "POHÁDKOVÉ LÁZNĚ" v Rožnovském pivovaru

DiskusePro přidání komentáře se prosím přihlaste. Ještě jste u nás nenakupovali? Registrujte se.

Vladimír Knápek   před 1 rokem

Krásná ucelená hernička se spousty atraktivnich průlezek a skluzavek pro děti. Moc se nám líbi 5*

Další slevy


NOVÉ: 3 DNY DE LUXE pobyt s masážemi pro dva - pivo, moře, konopí, bambusová masáž, čokoláda, večeře - až 17 zážitků pro každého

NOVÉ: 3 DNY DE LUXE pobyt s masážemi pro dva - pivo,...

6690 Kč
Poslední šance ZÍTRA
LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče pro dva s ubytováním ve tříhvězdičkovém hotelu - pivní a tibetské procedury vč. masáží - až 6 procedur pro každého vč. večeře a ochutnávek v Málkově čokoládovně

LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče pro dva s ubytováním...

3890 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi pro dva, s ubytováním a 6 zážitkovými procedurami - zažijte čokoládu všemi smysly vč. ochutnávek v Málkově čokoládovně a pralinkárně!

NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi pro...

3890 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ LUXUSNÍ OSMICHODOVÉ + 2 navíc DEGUSTAČNÍ MENU PRO PÁR V ****RESTAURACI ALBERT MÁLEK V ROŽNOVSKÉM PIVOVARU

NOVÉ LUXUSNÍ OSMICHODOVÉ + 2 navíc DEGUSTAČNÍ...

2000 Kč
Poslední šance ZÍTRA
Bambusová masáž s bahenním zábalem (1 hodina)

Bambusová masáž s bahenním zábalem (1 hodina)

390 Kč
Poslední šance ZÍTRA
LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče - pivní a tibetské procedury vč. masáží pro dva, až 6 procedur pro každého vč. večeře a ochutnávek v Málkově čokoládovně

LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče - pivní a tibetské...

2890 Kč
Poslední šance ZÍTRA
AKTIVNÍ SENIOR - BUDEME VÁS HÝČKAT - bohatá pivní a bahenní péče pro dva s ubytováním - až 8 zážitků s neomezeným pitím piva, předkrmem, večeří a ochutnávkou v Málkově čokoládovně

AKTIVNÍ SENIOR - BUDEME VÁS HÝČKAT - bohatá pivní...

3590 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVINKA:ROMANTICKÁ pivní PÉČE VIP s tříchodovým degustačním menu pro dva v Albert Málek Restaurant v Rožnovském pivovaru

NOVINKA:ROMANTICKÁ pivní PÉČE VIP s tříchodovým...

2990 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ LUXUSNÍ SEDMICHODOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU+amuse bouche PRO PÁR V ****RESTAURACI ALBERT MÁLEK V ROŽNOVSKÉM PIVOVARU

NOVÉ LUXUSNÍ SEDMICHODOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU+amuse...

1590 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi pro dva se 6 zážitkovými procedurami pro každého - zažijte čokoládu všemi smysly vč. ochutnávek v Málkově čokoládovně.

NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi...

2890 Kč
Poslední šance ZÍTRA


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.