Rožnovské lázeňské slevy

Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova!

 • Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova!
Koupilo 61 klientů
Koupit za 1790 Kč
Původní cena 2590

Podmínky slevy

 • Platnost voucherů rok od data zakoupení!
 • Kontakt: 774 430 000, web: www.morskelazne.cz
 • Rezervace předem nutná na e-mailu: recepce@morskelazne.cz spolu se zasláním voucheru s uvedením kódu voucheru i názvu akce
 • Možnost výměny voucheru za (elektronicky nebo poštou) DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT: na výše uvedený email zašlete adresu, kód a samotný voucher
 • Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami. Osobám s vysokým tlakem snižujeme teplotu páry i koupele, pokud o to požádají. V případě pochybnostní je nutno konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.


Kde slevu uplatnit

Firma:

Rožnovské pivní lázně s r.o.

Adresa:

Rožnovské pivní lázně s.r.o.

Telefon:

774 430 000

Email:

recepce@roznovskepivnilazne.cz

Web:

www.morskelazne.cz
www.roznovskepivnilazne.cz

Popis slevy


Zažijte moře v Rožnově! Luxusní individuální letní kůra pro DVA v unikátních Mořských lázních v Rožnovském pivovaru jen za 1790 Kč místo 2590 Kč!

Cena zahrnuje:

 • Na přivítanou letní limonáda
 • Terapii mořským vzduchem s ozonem a vlastním peelingem solným mýdlem a audio programem "jak správně dýchat"
 • Perličkovou koupel v mořské vodě s mořskou řasou chlorellou v dřevěné dvojvaně
 • Obličejová bahenní masku s mořskou řasou 
 • Delfíní světelnou relaxační terapii
 • Fresh džus, zmrzlina
 • Ochutnávka pralinek a čokolád dle aktuální nabídky v Málkově čokoládovně na pivovarském dvoře
 • 50% slevu na další procedury v rámci mořských lázní (např. sluneční terapie, akupresurní a reflexní masáže celého těla nebo nohou, suchou zábalovou vanu, hydromasážní vanu, aktivaci kolagenu obličeje..... )
 • 25% slevu do Valašského muzea v přírodě - platí během sezony

 

img

Naše "mořské lázně" jsou naprosto originálním a unikátním projektem, který Vám dokáže atmosféru moře nefalšovaně zprostředkovat díky kombinaci nejmodernějších technologií, klasických lázeňských postupů a alternativního přístupu.

Na vlastní kůži zakusíte tyto mořské procedury:

 • Prodloužíte si život dýcháním mořského slaného vzduchu nasyceného 95% kyslíkem a ozonem, to vše navíc s celotělovým peelingem mořskou solí! (30 min)
 • V dřevěných kádích pro dva se naložíte do bublající mořské vody se skutečnými mořskými řasami a na obličej dostanete masku z bahna s mořskou řasou! (30 min)
 • Zažijete pocit, jaké to je vznášet se mezi delfíny! (30 min)
 • A určitě nebude chybět „mořská hudba“, mušle, fresh džus, lahodná zmrzlina a na uvítanou letní limonáda!
 • A pokud si budete přát zážitek maximalizovat, pak Vám nad rámec balíčku můžeme nabídnout detoxikační sílu  křemičitého bahna nebo můžete vyzkoušet originální reflexní a akupresurní masáže, na které nikdy nezapomenete…nebo suchou zábalovou vanu, která je velmi účinná na bolesti zad.
 • Tyto procedury je nutné si přiobjednat již při rezervaci termínu! Objednávka v den procedur není možná z logistických důvodů. Děkujeme za pochopeni.

To všechno a mnohem více prožijete nefalšovaně z paluby lodě!

img

Popis procedur:


Terapie mořským vzduchem – Prodlužte si život díky nejmodernější technologii, která generuje jemnou páru sycenou 95% kyslíkem, ozonem a mlhou s rozptýlenou mořskou solí! Zažijete jemný deštík, ale i pořádný liják a budete se cítit jako v deštném pralese! Půl hodina pobytu v tomto prostředí dokáže nahradit dva dny u moře. A aby toho nebylo málo, do ruky dostanete čerstvý ovocný fresh džus a také mořskou sůl pro celotělový peeling!

img

 

 

 Perličková koupel v mořské vodě s bahenním zábalem na obličej – Zdalipak víte, že se jod vstřebává zejména kůží? Jodobromová solanka v kombinaci s mořskou solí a solí z Mrtvého moře je ideální imitací mořské vody. Ale aby byl zážitek ještě autentičtější, přidáme Vám do vany i mořskou řasu Chlorellu! Pustíme Vám bublinky, doneseme luxusní zmrzlinu dle Vašeho výběru a na obličej Vám dáme masku z afrického bahna s mořskou řasou, která Vaši pleť očistí a omladí.

img

 

 Delfíní světelná relaxační terapie – Zakoupili jsme pro Vás anglickou licenci zcela jedinečného relaxačního konceptu, který úspěšně otestovali tisíce lidí po celém světě. A v čem spočívá? To je tak trochu naše překvapení. Můžeme Vám slíbit, že zažijete pocit, jaké je to být mezi živými delfíny!

img

Fresh džus, naše vlastní zmrzlina, domácí limonáda na přivítanou.

img

 Pro podrobnější popisy procedur navštivte náš web: www.morskelazne.cz

Přijeďte k moři do Rožnova! 

 

 Fotografie


foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova! foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova! foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova! foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova! foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova! foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova! foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova! foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova! foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova! foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova! foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova! foto - Individuální letní mořská kůra partnerská. Přijeďte k moři do Rožnova!

DiskusePro přidání komentáře se prosím přihlaste. Ještě jste u nás nenakupovali? Registrujte se.


V diskuzi nejsou žádné příspěvky.

Další slevy


NOVÉ: 3 DNY DE LUXE pobyt s masážemi pro dva - pivo, moře, konopí, bambusová masáž, čokoláda, večeře - až 17 zážitků pro každého

NOVÉ: 3 DNY DE LUXE pobyt s masážemi pro dva - pivo,...

6690 Kč
Poslední šance ZÍTRA
LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče pro dva s ubytováním ve tříhvězdičkovém hotelu - pivní a tibetské procedury vč. masáží - až 6 procedur pro každého vč. večeře a ochutnávek v Málkově čokoládovně

LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče pro dva s ubytováním...

3890 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi pro dva, s ubytováním a 6 zážitkovými procedurami - zažijte čokoládu všemi smysly vč. ochutnávek v Málkově čokoládovně a pralinkárně!

NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi pro...

3890 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ LUXUSNÍ OSMICHODOVÉ + 2 navíc DEGUSTAČNÍ MENU PRO PÁR V ****RESTAURACI ALBERT MÁLEK V ROŽNOVSKÉM PIVOVARU

NOVÉ LUXUSNÍ OSMICHODOVÉ + 2 navíc DEGUSTAČNÍ...

2000 Kč
Poslední šance ZÍTRA
Bambusová masáž s bahenním zábalem (1 hodina)

Bambusová masáž s bahenním zábalem (1 hodina)

390 Kč
Poslední šance ZÍTRA
LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče - pivní a tibetské procedury vč. masáží pro dva, až 6 procedur pro každého vč. večeře a ochutnávek v Málkově čokoládovně

LUXUSNÍ DÁREK: Tibetská péče - pivní a tibetské...

2890 Kč
Poslední šance ZÍTRA
AKTIVNÍ SENIOR - BUDEME VÁS HÝČKAT - bohatá pivní a bahenní péče pro dva s ubytováním - až 8 zážitků s neomezeným pitím piva, předkrmem, večeří a ochutnávkou v Málkově čokoládovně

AKTIVNÍ SENIOR - BUDEME VÁS HÝČKAT - bohatá pivní...

3590 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVINKA:ROMANTICKÁ pivní PÉČE VIP s tříchodovým degustačním menu pro dva v Albert Málek Restaurant v Rožnovském pivovaru

NOVINKA:ROMANTICKÁ pivní PÉČE VIP s tříchodovým...

2990 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ LUXUSNÍ SEDMICHODOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU+amuse bouche PRO PÁR V ****RESTAURACI ALBERT MÁLEK V ROŽNOVSKÉM PIVOVARU

NOVÉ LUXUSNÍ SEDMICHODOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU+amuse...

1590 Kč
Poslední šance ZÍTRA
NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi pro dva se 6 zážitkovými procedurami pro každého - zažijte čokoládu všemi smysly vč. ochutnávek v Málkově čokoládovně.

NOVÉ: Pivní a čokoládová péče s masážemi...

2890 Kč
Poslední šance ZÍTRA


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.