Lázeňské slevy

DÁREK PRO MILOVNÍKY PIVA: Získejte doktorát z pivních věd "PvDr." na Fakultě pivních věd Rožnovského pivovaru!

1500 Kč KOUPIT ZA 790 Kč
551

Obsah balíčku

 • Studium pivního doktorátu.
 • Doba trvání pivní univerzity je cca od 9:00 do 12:00, a to každou sobotu.

podmínky

 • Termín studia si dohodněte emailem nebo telefonicky na čísle 774 430 000.
 • Doporučený den je sobota v dopoledních hodinách, pokud nebude dohodnuto jinak.
 • Studentem fakulty se můžou stát pouze osoby starší 18 let.
 • Platnost vooucheru, obchodní podmínky vrácení voucheru a storno pobytu:
 • Platnost voucheru činí rok od zakoupení. Voucher je možný vrátit prodejci během zákonné lhůty, tj. 14 dní od data zakoupení, kdy bude proplacena 100% částka.
 • Po uplynutí zákonné lhůty nelze voucher prodejci vrátit.
 • Voucher je možné na základě písemné žádosti prodloužit nad rámec platnosti, popř. jej přerezervovat na jiné jméno.
 • Žádost o prodloužení voucheru není možná po ukončení jeho platnosti.
 • Pokud není písemně provedené storno pobytu nejpozději 3 dny předem, činí storno 100% bez jakéhokoliv náhrady plnění. U ubytování mimo pivovar platí storno podmínky podle jednotlivých hotelových podmínek.

Kde uplatnit

Rožnovské pivní lázně s r.o.
Pivovarská 6
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
774 430 000
Velká mapa

Popis

 

Chcete získat doktorát z pivních věd? Toužíte se honosit titulem PvDr.  (Doctoris Cervisiam)?

Valašská královská univerzita společně s Rožnovským pivovarem jako jediní v ČR právě otevírají Fakultu pivních věd. A pozor, počet studijních míst je limitován!

 

imgimg

Zveme Vás k doktorskému studiu pivních věd do míst, kterých se lidská ruka dotýkala již za Přemysla Otokara II. – do  Rožnovského pivovaru, na jehož pivovarském dvoře se , po více než 60 letech nucené odmlky, opět rozlévá vůně sladu.

Díky tomuto studiu se od našich sládků-profesorů dozvíte vše, co jste o pivu kdy chtěli vědět.  Čeká Vás výklad o historii piva, získáte vědomosti o teorii výroby piva, máme pro Vás přichystány praktické ochutnávky piva, slepé testy piv, srovnávací testy, čichové testy a mnoho dalších zajímavostí ze světa piva, včetně zhlédnutí filmu.  Dozvíte se také, v čem je každé pivo originální a jaké jsou podstatné rozdíly mezi technologiemi velkých a malých pivovarů.

Naučíte se čepovat pivo do kryglu a pokud budete chtít, tak si stočíte i svou první lahev.

 

 

imgimg

Náš pivovar se pyšní širokým sortimentem vařených piv – od klasických nefiltrovaných a nepasterovaných ležáků, až po vysokostupňové pivní speciály.

Při zahájení studia dostanete index.  Zápočty je nutné získat, abyste byli připuštěni ke složení závěrečné zkoušky formou zábavného teoretického a senzorického testu, což je předpokladem obdržení doktorského titulu.  Po úspěšném ukončení studia obdržíte pivovarský index se zhodnocením vašich testů a univerzitní diplom o absolvování rožnovské Fakulty pivních věd s titulem Doktor pivních věd „Doctoris Cervisiam“(PvDr).

imgimg

Studentem Fakulty pivních věd se může stát každý člověk starší 18 let bez rozdílu pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženského vyznání, státní příslušnosti či duševní vyspělosti, který má rád dobré pivo.

Všechny druhy piv z naší denní nabídky můžete ochutnat v neomezeném množství, avšak jen do prvních příznaků opilosti!

Cena 790,-Kč na osobu. Za druhou osobu nabízíme speciální cenu 690 Kč!

A pokud byste chtěli Váš zážitek prohloubit i o zkušenost pivní koupele v naší pivní mladině, vřele doporučujeme zakoupení balíčku pro dva Kůru pivní patnerskou za 1590 Kč, která zahrnuje aromaterapii jemnou bylinnou párou se třemi druhy bylin, audio programem tajné jogínské techniky, peelingovou rukavici pro vlastní peeling celého těla a krigl našeho piva Radhošt, poté následuje koupel v horké černé pivní mladině s vysokým obsahem piv. kvasnic v dřevěné kádi pro dva, na obličej Vám dáme masku z pivovarských kvasnic a do ruky druhý krigl našeho piva a poté Vás zabalíme do "psaníčka", kde budete relaxovat. Celková doba terapie činí 1, 5 hodiny.

 

Doba trvání pivní univerzity je cca od 9:00 do 12:00, a to každou sobotu.

 

 

Dotazy

Napsat nový dotaz
Žádné dotazy
  
  
© 2011 - 2018
Lázeňské slevy
sparrow soft

ADMINISTRACE
PROVOZOVATEL
Lapiru s.r.o
IČO:29451353
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm - 756 61
kontakt
Chat ( jsme ONline )