Lázeňské slevy

HLÍDÁNÍ DĚTÍ Lázně pro Vaše děti v solné křišťálové jeskyni s ozonem (hodinová péče s dohledem)

150 Kč KOUPIT ZA 100 Kč
88

Obsah balíčku

 • Jako novinku jsme pro Vaše děti připravili ozdravný pobyt v solné křišťálové jeskyni, a to po celou dobu Vaší relaxace v pivních lázních nebo mořských lázních.
 • Na druhé dítě je sleva 50%.
 • Od třetí hodiny pobytu je sleva 10% (viz info na recepci)

podmínky

 • Platnost voucheru je 1 rok.
 • Rezervace nutná předem na e-mail:recepce@roznovskepivnilazne.cz spolu se zasláním voucheru
 • Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými nemocemi. V případě jakýchkoliv pochybností nutno konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
 • V případě dotazů kontaktujte 774430000
 • Solná jeskyně je vhodná pro děti od 3-10 let. Při objednávce je nutné nahlásit počet dětí.

Kde uplatnit

Rožnovské pivní lázně s r.o.
Pivovarská 6
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
774 430 000
Velká mapa

Popis

Jako novinku jsme pro Vaše děti připravili ozdravný pobyt v solné křišťálové jeskyni s ozónem, a to po celou dobu Vaší relaxace v pivních lázních nebo mořských lázních nebo se můžete zúčastnit pobytu s dětmi (viz info na recepci).

O Vaše děti se postará proškolený personál Rožnovských pivních lázní.

Stejně jako Vy, tak i Vaše děti dostanou nezapomenutelný zážitek, neboť na ně v solné křišťálové jeskyni čeká mnoho zábavy. Prostory jsou speciálně vybaveny pro děti: hračky, skluzavka, domeček. Kromě toho mohou sledovat pohádky na 3D televizi nebo je poslouchat prostřednictvím moderního audiosystému nebo se mohou projít do blízkého lesa.

Solná jeskyně je postavena z té nejkvalitnější mořské soli z Mrtvého, Černého a Středozemního moře, soli z Himalájí a jódové soli z podzemních solných dolů a Pákistánských solných kamenů, její stěny dále zdobí i krystaly a polodrahokamy.

Do jeskyně je vháněn ozón, který vytváří ideální prostředí pro rekonvalescenci.

Pobyt v solné jeskyni zklidňuje, eliminuje stres, regeneruje organismus a je vřele doporučován osobám s dýchacími potížemi či kožními problémy, neboť sůl má silné antibakteriální účinky.

 

 

Dotazy

Napsat nový dotaz
Ludmila
19.06.2018 20:01:45
Dobrý den. Je možný pobyt v solné jeskyni i na dva 45 minutové cykly po sobě? A lze v případě permanentky čerpat naráz dva vstupy(pro dvě osoby zároveň)?A můžu si s sebou vzít dvouleté dítě zdarma i v případě,že mám ZTP nebo se tato sleva vztahuje jen na vstup pro dospělého? Děkuji. Váňová více »
  
  
© 2011 - 2018
Lázeňské slevy
sparrow soft

ADMINISTRACE
PROVOZOVATEL
Lapiru s.r.o
IČO:29451353
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm - 756 61
kontakt
Chat ( jsme ONline )