Lázeňské slevy

Časté otázky

Pokud zaplatím, kdy a jak získám voucher?

Pokud řádně proběhne platba, systém automaticky generuje voucher, který Vám přichází na mail, který jste nám ve Vašem přihlášení uvedli.

Co dělat, když mně voucher nepřišel

Platba převodem trvá běžně 48 hodin, vložením na účet 24 hodin pracovních dní. Pokud ani den po té Vám voucher nepřijde, pak nám údaje o zaplacení zašlete na mail: recepce@roznovskepivnilazne.cz nebo recepce@morskelazne.cz podle toho, zda se jedná o mořské nebo pivní lázně. Není se čeho obávat, obě firmy provozují Rožnovské pivní lázně s.r.o. v Rožnovském pivovaru.

Pokud jsem omylem zaplatit dvakrát nebo zcela jinou částku nebo uvedl jiný variabilní symbol?

Žádný problém. Napište nám informace o platbě a my Vám částku samozřejmě co nejrychleji vrátíme. V případě chybného variabilního symbolu nám tuto skutečnost rovněž uveďte do mailu a my omyl napravíme.

Chci zaslat dárkový certifikát.

Žádný problém. Stačí nám poslat do e-mailu Váš voucher například i s textem věnováním a kdo daruje komu (není to podmínkou) a informací, že žádáte zaslat dárkový voucher buď elektronicky (zadarmo) nebo poštou (za poplatek 50 Kč) a my Vám ho zašleme v nejkratší možné době.

Mám peníze z FKSP a chci je u Vás utratit?

Děkujeme za důvěru! Pošlete nám mailem fakturační údaje a částku, kterou u nás chcete utratit, popř. doprovodný text, který je Vaší účtárnou vyžadován a my Vám fakturu elektronicky nebo poštou, podle toho, jak si budete přát, rádi zašleme.

Chci si dokoupit procedury nad rámec voucheru nebo si chci prodloužit ubytování.

Pokud nám tuto skutečnost napíšete mailem, procedury nebo prodloužení pobytu Vám samozřejmě, pokud je to z rezervačních důvodu možné, poskytneme a zaplatíte je až na recepci lázní po příjezdu.

Jak tento web souvisí s Rožnovských pivovarem?

Tento web je vlastnictvím Rožnovského pivovaru a nabízí všechny jeho aktivity, tj. Rožnovských pivních lázní, Rožnovského pivovaru, dětského zábavního centra Pohádkového lázně a A. Málek restaurant. Platby a dotazy jsou přímo směrovány na zaměstnance Rožnovského pivovaru bez jakýchkoliv prostředníků.

Jaká je historie Rožnovského pivovaru?

Příběh Rožnovského pivovaru začíná ve 13. století za vládky Přemysla Otakara 2., kdy byl nad Rožnovem postaven strážní hrad. Ten byl na konci 17. století rozbořen a z jeho zdiva byl postaven Karlem Starším ze Žerotína Rožnovský pivovar. Pivovar byl během své existence vlastněn řadou šlechtických rodů Žerotínů, Kinských, Furstenbergů, barona Poppera, rytíře Guttmanna, barona Rothschilda. Ten jej prodal roku 1908 hraběnce Kamlové z hraběcího rodu Hardeggerů, kterí jej z věna zakoupila svému muži Albertu Málkovi, jejímu nájemci pivovaru v Želetavě. Rodina se přestěhovala do Rožnova a jejich dvě dcery si vzaly syny továrníka Fassmanna, majitele jedné z nejstarších papíren v Evropě. Do roku 1948 pivovar vzkvétal, vyvážel pivo i na císařský dvůr díky spřízněnosti rodu Hardeggerů s Habsburky. Po znárodnění byl pivovar vypleněn a byl postupně přebudován na sodovkárku, čističku travních semen, pivní sklepy se změnily na centrální sklady zeleniny. Nový příběh pivovaru se začal psát roku 2009, kdy se po více než 60 letech díky původním majitelům rozlila vůně sladu na pivovarském dvoře.

Co můžeme v pivovaře navštívit?

Co si nemůžete ujít, to jsou Rožnovské pivní lázně často označované za nejkrásnější a největší pivní lázně v Česku. V hlubokých pivovarských sklepeních nejprve projdete aromaterapií-zadýcháte se do jemné bylinné páry, do rukou dostanete peelingové rukavice a zaposloucháte se do audio nahrávky tajné jogínské techniky dechu. Poté následuje koupel v horké tmavé pivní mladině s vysokým obsahem pivovarských kvasnic. Na obličeji zakusíte vysoce účinnou masku z pravých pivovarských kvasnic nebo francouzských jílů. Poté Vás čeká relaxace na lůžku a podle typu procedur se můžete těšit na masáže nejrůznějšího durhu, kyslíkovou terapii, parafínové zábaly, bahenní zábaly, rašelinové zábaly, bahenní zábaly kloubů, akupresurní masážel plosek nohou a další kosmetické služby.

V Mořských lázních zažijete skutečné moře v pivovaře. Čeká Vás aromaterapie mořským vzduchem s peelingem solným mýdlem, dobijete se v záři umělého slunečního světla, následují koupele v jodobromové solance s řasou chlorellou. Díky silnému probublávání ucítíte účinky i na vaše plíce. Poté budete relaxovat v hedvábných kokonech se zážitkem podmořského světa a jedinečné jsou i japonské masážní reflexologické a akupresurní křesla. Ochtnávka středomořské stravy Váš zážitek umocní.

Jaké máte novinky, které jsme ještě nezažili.

Pokud jste naši pravidelní hosté, pak určitě musíte vyzkoušet naše nové suché zábalové vany, které jsou využívány v lékařství zejména u pooperačních stavů zad - jemná masáž zad a šíje proudy vody. A ujít si nemůže nechat naše nové vibrační a zvukové masáže, které jsou výtečnou harmonizací těla i duše. Zvuk srdce, vrnění kočky a vibrace jednotlivých čaker za zvuku hudby, barev a vůně esenciálních olejů.
Díky pomoci naší nejlepší cukrářky Ivety Fabešové se můžete zakousnout do luxusních francouzských dortů, které naše cukrářky samy vyrábějí nemluvě o našich domácích zmrzlinách vyráběných jen a pouze z čerstvých surovin a farmářského mléka.
Málkova čokoládovna je naší chloubou. V naší remeslné pralinkárně a čokoládovně může přiběhnout na malou ochutnávku a odnést si s sebou např. až 20 druhů lámaných čokolád a určitě si vyberete z více než 40 druhů pralinek, které vyrábí poctivě, ručně a s láskou. Naše pralinky jsou čerstvé, tedy bez jakýchkoliv stabilizátorů, proto vydrží maximálně týden.


© 2011 - 2024
Lázeňské slevy
sparrow soft

US - United States
3.230.154.90
PROVOZOVATEL
Rožnovské pivní lázně s.r.o.
IČO:27774813
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm - 756 61
kontakt
Chat ( jsme OFFline )
sasdsdasda Nechci ANO, chci