Lázeňské slevy

Bambusová masáž s bahenním zábalem (1 hodina)

Bambusová masáž s bahenním zábalem (1 hodina)
740 Kč KOUPIT ZA 490 Kč
250

Obsah balíčku

 • Bambusová masáž (30 min)
 • Bahenní zábal zad nebo kloubů dle vlastního výběru z Krymského bahna (30 min)

podmínky

 • Platnost voucheru rok od zakoupení.
 • Rezervace pobytu nutná předem na emailu: recepce@roznovskepivnilazne.cz spolu se zasláním voucheru s uvedením kódu i názvu akce.
 • Jednotlivé procedury mají relaxační charakter. V případě nejasností je nutno vše konzultovat s ošetřujícím lékařem. Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami. Zakoupením voucheru vyjadřuji souhlas, že jsem si plně vědom svého zdravotního stavu a souhlasím s provedením procedur.
 • V případě dotazů volejte na tel. 774 430 000, Web: www.roznovskepivnilazne.cz, www.morskelazne.cz, www.roznovskepivo.cz
 • Platnost voucheru, obchodní podmínky vrácení voucheru a storno pobytu: Platnost voucheru činí rok od zakoupení. Voucher je možný vrátit prodejci během zákonné lhůty, tj. 14 dní od data zakoupení, kdy bude proplacena 100% částka. Po uplynutí zákonné lhůty nelze voucher prodejci vrátit. Voucher je možné na základě písemné žádosti prodloužit nad rámec platnosti, popř. jej přerezervovat na jiné jméno. Žádost o prodloužení voucheru není možná po ukončení jeho platnosti. Pokud není písemně provedené storno pobytu min. 3 dny předem, činí storno 100% bez jakéhokoliv náhrady plnění. U ubytování mimo pivovar platí storno podmínky podle jednotlivých hotelových podmínek.

Kde uplatnit

Rožnovské pivní lázně s r.o.
Pivovarská 6
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
774 430 000
Velká mapa

Popis

BAMBUSOVÁ MASÁŽ S BAHENNÍM ZÁBALEM ZAD A ŠÍJE

 

Zveme Vás na příjemnou 1/2 hodinovou relaxační a uvolňující masáž bambusovými tyčemi. Bambusová masáž odstraňuje stres z těla, uvolňuje energetické blokády v těle a je velmi účinná na odstraňování bolesti zad. Pro tuto masáž je typické, že bambusovými tyčemi lze vytvářet speciální tlak na místa, která to vyžadují a naopak být velmi jemný na místech ostatních. Intenzita se střídá s relaxační jemností. V konečném důsledku tato masáž s ohledem na výraznou stimulaci podkožního tuku odbourává celulitidu.

 

Následující procedura je volitelná. Nabízíme Vám možnost volby dle aktuální nabídky.

a) bahenní zábal zad a šíje z vysoce kvalitního bahna ze Sakského jezera na Krymu. Toto bahno je mnohem mineralizovanější než bahno z Mrtvého moře. Vysoká mineralizovanost se projevuje samozahřívací schopností a hlubokým prosakem do tkání. (30 minut)

NEBO

b) oxygenoterapie 95% kyslíkem - co se tak nadýchat čistého 95% kyslíku a při tom se zaposlouchat do audio programu "jak správně dýchat". (30 minut)

 

 

Platnost voucheru, obchodní podmínky vrácení voucheru a storno pobytu:

Platnost voucheru činí rok od zakoupení. Voucher je možný vrátit prodejci během zákonné lhůty, tj. 14 dní od data zakoupení, kdy bude proplacena 100% částka. Po uplynutí zákonné lhůty nelze voucher prodejci vrátit. Voucher je možné  na základě písemné žádosti prodloužit nad rámec platnosti, popř. jej přerezervovat na jiné jméno. Žádost o prodloužení voucheru není možná po ukončení jeho platnosti.

Pokud není písemně provedené storno pobytu min. 3 dny předem, činí storno 100% bez jakéhokoliv náhrady plnění. U ubytování mimo pivovar platí storno podmínky podle jednotlivých hotelových podmínek.

 

 

Dotazy

Napsat nový dotaz
Martina
15.06.2018 15:45:16
Dobrý den, máte volný termín na neděli v 9hod na tuto masáž pro dva.
Děkuji více »
  
  
© 2011 - 2018
Lázeňské slevy
sparrow soft

ADMINISTRACE
PROVOZOVATEL
Lapiru s.r.o
IČO:29451353
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm - 756 61
kontakt
Chat ( jsme ONline )