Lázeňské slevy

PÉČE O VAŠE ZÁDA NOVINKA: Rehabilitace páteře horkými šungitovými kameny japonskou technologií Ceragem + jemná masáž páteře proudy vody Hydrojet v tzv. suché vaně (balíček 2 terapií pro 1 osobu cca 60 min)

Platnost 9 měsíců
NOVINKA: Rehabilitace páteře horkými šungitovými kameny japonskou technologií Ceragem + jemná masáž páteře proudy vody Hydrojet v tzv. suché vaně (balíček 2 terapií pro 1 osobu cca 60 min) NOVINKA: Rehabilitace páteře horkými šungitovými kameny japonskou technologií Ceragem + jemná masáž páteře proudy vody Hydrojet v tzv. suché vaně (balíček 2 terapií pro 1 osobu cca 60 min) NOVINKA: Rehabilitace páteře horkými šungitovými kameny japonskou technologií Ceragem + jemná masáž páteře proudy vody Hydrojet v tzv. suché vaně (balíček 2 terapií pro 1 osobu cca 60 min)
980 Kč KOUPIT ZA 490 Kč
526

Obsah balíčku

 • 1. rehabilitace páteře horkými šungitovými kameny + muzikoterapie + aromaterapie + termoterapie díky japonské technologii, která je v EU schváleným zdravotnickým zařízením.
 • Vertikální a horizontální masáž páteře, moxování a akupresura páteře v jednom. Určeno pro klienty bez klinických diagnóz páteře, osteoporozy apod.
 • 2. jemná hydromasáž zad a šíje v suché masážní vaně, tlakem 32°C teplé vody je masírováno celé tělo (snižuje svalové napětí, zlepšuje celkové prokrvení, zvyšuje vyplavování endorfinů a zlepšuje psychickou pohodu, zlepšuje krevní oběh a metabolismus, příznivě působí při bolestech zad a krční páteře) - vhodné pro klienty s problematickou páteří

podmínky

 • a) Rehabilitační masáž páteře Ceragem jadeitovými kameny je vhodná pouze pro zdravé osoby, má rehabilitační charakter a není doporučovaná pro klienty po operaci páteře nebo s jinými klinickými nálezy na páteři nebo kosterního systému jako např. osteoporoza apod... Pro klienty s problematickou páteří je určeno zařízení hydrojet = masáž páteře jemnými proudy vody v suché masážní vaně.
 • b) Kontraindikace pro všechny terapie: těhotenství, křečové žíly, kardiostimulátor, umělé klouby apod.
 • c) Terapie mají harmonizační a relaxační charakter a rozhodně nenahrazují lékařskou či jinou zdravotnicku péči.
 • d) V případě nejasností je toto nutné konzultovat se svým ošetřujícím lékařem
 • e) V případě jakýchkoliv potíží je nutné okamžitě ukončit terapii a toto oznámit ošetřujícímu personálu
 • g) Balíček je složen ze 2 procedur z nichž každá trvá cca 30 minut a je určen pro 1 osobu.
 • h) Klient výběrem procedur přebírá veškerou zodpovědnost za svůj zdravotní stav a volbu a vyjadřuje tím, že získal všechny informace, díky kterým se takto dobrovolně rozhodnul
 • Rezervace pobytu nutná předem na emailu: recepce@roznovskepivnilazne.cz spolu se zasláním voucheru s uvedením kódu i názvu akce.
 • Vždy přiložte voucher do přílohy prosím..
 • Možnost výměny voucheru za (elektronicky nebo poštou) DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT: na výše uvedený email zašlete adresu, kód a samotný voucher
 • OBCHODNÍ PODMÍNKY
 • balíček lze objedna na hotelové recepci Rožnovského pivovaru: recepce@inspirithotel.cz, nebo +420 601 171 083,
 • +420 703 391 901
 • Platnost voucheru činí 9 měsícu od data zakoupení.
 • Voucher je možný vrátit prodejci během zákonné lhůty, tj. 14 dní od data zakoupení, kdy bude proplacena 100% částka.
 • Po uplynutí zákonné lhůty nelze voucher prodejci vrátit.
 • Voucher je možné na základě písemné žádosti přerezervovat na jiné jméno.
 • Pokud není písemně provedené storno pobytu nejpozději 7 dní předem, činí storno 100% bez jakéhokoliv náhrady plnění.

Kde uplatnit

Rožnovské pivní lázně s r.o.
Pivovarská 6
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
774 430 000
Velká mapa

Popis

PÉČE O VAŠE ZÁDA! Unikátní balíček, který jinde nezažijete.

Devadesát minut péče, 2 terapie, které jsou navrženy tak, abychom Vám jemně uvolnili  páteř proudy teplé vody a poté Vám páteř zrehabilitujeme a to díky unikátním technologiím se zdravotnickou certifikací.

1. Hydromasáž zad a šíje v suché masážní vaně Hydrojet, jemným tlakem 32C teplé vody je masírována páteř (snižuje svalové napětí, zlepšuje celkové prokrvení, zvyšuje vyplavování endorfinů a zlepšuje  psychickou pohodu, zlepšuje krevní oběh a metabolismus, příznivě působí při bolestech zad a krční páteře). Vhodné pro klienty s problematickou páteří.

2. Rehabilitační masáž páteře horkými šungitovými kameny společně s muzikoterapií, aromaterapií a termoterapií  je skutečným zážitkem jako by Vás masíroval skutečný fyzioterapeut. A to díky japonské technologii, která je v EU schválena jako certifikované zdravotnické zařízení. Masáž je tak spojením ajurvédské východní medicíny  s poznatky západní medicíny a fyzioterapie. Jedná se o vertikální a horizontální masáž páteře jadeitovými kameny nahřívanými na 54°C, moxování a akupresuru páteře v jednom. Zařízení si nejprve neskenuje Vaši páteř díky jemnému odporu těla a poté se zaměří vedle celé páteře i na tato místa. Terapie je určena pro zdravé klienty, má rehabilitační charakter a není určena pro klienty po operaci páteře nebo jinými klinickými nálezy na páteři a kosterním systému.  

A pokud byste chtěli ještě více, pak Vás srdečně zveme do naší solné jeskyně - na její výstavbu bylo použito téměř 20 tun mořské soli z Mrtvého, Černého a Středozemního moře, soli z Himalájí a jódové soli z podzemních solných dolů a Pákistánských solných kamenů. A pokud si budete přát, seznámíme Vás formou audioprogramu s technikou Sankalpy - prastaré jogínské techniky programování mysli, která opakováním slov nebo přání transformuje myšlenky do reality - tuto samostatnou proceduru je nutné si rezervovat v našem hotelu v pivovaru recepce@inspirithotel.cz nebo současně při rezervaci lázeňského balíčku. Za zvýhodněnou cenu 100 Kč/osoba (45 min)

Dotazy

Napsat nový dotaz
Janka Dvončová
08.08.2023 15:30:21
Dobrý deň, je možné si k danej procedúre objednať aj ubytovanie pre 2 osoby z 21.8. - 22.8.2023? Ďakujem více »
Jana Sopůšková
15.12.2022 19:48:13
Dobrý den, prosím - tato procedura je v trvání 60. minut nebo 90.minut? Jsou zde uvedeny dva rozdílné časy. Děkuji více »
David Strachota
17.07.2022 11:49:17
Dobrý den
Poptávám termín 2.9.2022(pátek) na Kůra pivní partnerská speciál pro dva a chtěli by jsme si připlatit za Rehabilitační masáž páteře horkými šungitovými kameny 2x.pokud bude volný termín ,prosím o rezervaci na moje jméno Strachota David
s pozdravem
Strachota více »
Jiřina Jasinská
04.05.2022 21:25:11
Dobrý den, ráda bych si objednala Péče o vaše záda, a to na den 23.5.2022 po 13 h. Žádám o vaše vyjádření, zda je to možné, pak bych si vše objednala, zaplatila a získala voucher. Děkují. Jasinská Jiřina tel.737 155 503
více »
*618166efdd464*
  
  

© 2011 - 2023
Lázeňské slevy
sparrow soft

US - United States
18.232.179.37
PROVOZOVATEL
Rožnovské pivní lázně s.r.o.
IČO:27774813
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm - 756 61
kontakt
Chat ( jsme ONline )
sasdsdasda Nechci ANO, chci