Lázeňské slevy

HODNOTOVÝ VOUCHER Hodnotový dárkový certifikát na lázeňské procedury popř. ubytování v Rožnovských pivních nebo mořských lázních v Rožnovském pivovaru podle Vaší volby

Platnost 12 měsíců
s možností prodloužení během platnosti
Hodnotový dárkový certifikát na lázeňské procedury popř. ubytování v Rožnovských pivních nebo mořských lázních v Rožnovském pivovaru podle Vaší volby

Máme celkem 10 variant slevy.
Vyberte si tu která vám vyhovuje.

1000 Kč KOUPIT ZA 1000 Kč
584

Obsah balíčku

  • Dárkový certifikát na vybranou hodnotu, který lze uplatnit na nákup procedur v pivních nebo mořských lázních včetně ubytování
  • Vybírat můžete v rámci našeho slevového serveru www.lazenskeslevy.cz nebo podle našeho ceníku na www.roznovskepivnilazne.cz. Naše kolegyně Vám s výběrem velmi rády pomohou. Stačí se zaslat na recepce@roznovskepivnilazne.cz Váš voucher a Vaší představu o procedurách, popř. ubytování.

podmínky

  • Platnost voucheru, obchodní podmínky vrácení voucheru a storno pobytu: Platnost voucheru činí rok od zakoupení. Voucher je možný vrátit prodejci během zákonné lhůty, tj. 14 dní od data zakoupení, kdy bude proplacena 100% částka. Po uplynutí zákonné lhůty nelze voucher prodejci vrátit. Voucher je možné na základě písemné žádosti prodloužit nad rámec platnosti, popř. jej přerezervovat na jiné jméno. Žádost o prodloužení voucheru není možná po ukončení jeho platnosti. Pokud není písemně provedené storno pobytu min. 3 dny předem, činí storno 100% bez jakéhokoliv náhrady plnění. U ubytování mimo pivovar platí storno podmínky podle jednotlivých hotelových podmínek.
  • Rezervace předem nutná na email: recepce@roznovskepivnilazne.cz spolu se zasláním voucheru s uvedením kódu a PINu voucheru i názvu akce. Doporučené nástupy na procedury: neděle-pondělí, soboty dlouhodobě vyprodány.
  • Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami. Osobám s vysokým tlakem snižujeme teplotu páry i koupele.V případě nejasností je nutno konzultovat s ošetřujícím lékařem.Vstup osobám mladších 18- ti let není povolen. Procedury mají relaxační charakter a jsou určeny jen a pouze pro zdravé osoby. Procedury rovněž nejsou vhodné pro osoby s omezeným pohybem-procedury probíhají ve 2 patrech oddělených schodištěm.
  • V případě dotazů kontaktuje: 774 430 000, web: www.roznovskepivnilazne.cz

Kde uplatnit

Rožnovské pivní lázně s r.o.
Pivovarská 6
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
774 430 000
Velká mapa

Popis

Hodnotový dárkový certifikát

Gratulujeme Vám!

Získali jste hodnotový voucher na nákup lázeňských služeb a ubytování v Rožnovských pivních lázních.

Stačí se jen podívat na náš web plný akčních slev: www.lazenskeslevy.cz nebo na náš ceník na www.roznovskepivnilazne.cz a poslat nám na mail recepce@roznovskepivnilazne.cz Vaši volbu. Pokud byste si chtěli balíček poskládat jinak, stačí nám jen napsat Vaše přání do mailu a my Vám balíček podle Vašeho přání velmi rádi sestavíme.

Těšíme se na Vás u nás v Rožnovském pivovaru.

tým Rožnovských pivních lázní

 

 
 

Dotazy

Napsat nový dotaz
Jan Bilička
24.11.2021 14:26:17
Dobrý den, chci si koupit voucher, ale potřeboval bych vystavit fakturu na firmu.
Je to možné?
Děkuji Bilička více »
Markéta
23.03.2021 22:18:13
Dobrý den, ráda bych darovala ke kulatým narozeninám dárkový poukaz do Vašich lázní za 5000. Mám však trochu obavu, aby v této době, plné omezení a uzavření služeb, měl obdarovaný prostor jej využít. Přece jen, je to dost peněz na to, aby poukaz propadnul. Nabízíte nějaké alternativy, pokud by časový prostor pro využití byl minimální nebo žádný, anebo je zakoupení na mé riziko? Děkuji. více »
Ivana Smělíková
04.11.2020 09:58:51
Dobrý den, jak dlouho je platný poukaz, pokud bych si ho nyní zakoupila? Je možné na něj vystavit fakturu pro zaměstnavatele na čerpání benefitu?
Děkuji. více »
Jitka
02.02.2020 21:07:38
Dobry vecer jsem se ptala kolik stoji u Vas tydenni pobyt více »
Jitka
02.02.2020 14:31:00
Dobry den Rada bych se zeptala na tydenni pobyt u Vas Prosim cenu a berete eura více »
Zobrazit další dotazy
    
    

© 2011 - 2021
Lázeňské slevy
sparrow soft

US - United States
54.165.57.161
PROVOZOVATEL
Rožnovské pivní lázně s.r.o.
IČO:27774813
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm - 756 61
kontakt
Chat ( jsme ONline )