Lázeňské slevy

HODNOTOVÝ POUKAZ Dárkový poukaz na libovolné lázeňské procedury popř. i ubytování v Rožnovském pivovaru s možností volby různých částek

Platnost 9 měsíců
s možností prodloužení během platnosti
Dárkový poukaz na libovolné lázeňské procedury popř. i ubytování v Rožnovském pivovaru s možností volby různých částek

Máme celkem 10 variant slevy.
Vyberte si tu která vám vyhovuje.

1000 Kč KOUPIT ZA 1000 Kč
1858

Obsah balíčku

 • Dárkový poukaz na vybranou hodnotu, který lze uplatnit na nákup procedur v pivních nebo mořských lázních včetně ubytování
 • Vybírat můžete v rámci našeho slevového serveru www.lazenskeslevy.cz nebo podle našeho ceníku na www.roznovskepivnilazne.cz. Naše kolegyně Vám s výběrem velmi rády pomohou. Stačí se zaslat na recepce@roznovskepivnilazne.cz Váš voucher a Vaší představu o procedurách, popř. ubytování.

podmínky

 • Platnost voucheru, obchodní podmínky vrácení voucheru a storno pobytu: Platnost voucheru činí 9 měsícu od data zakoupení. Voucher je možný vrátit prodejci během zákonné lhůty, tj. 14 dní od data zakoupení, kdy bude proplacena 100% částka. Po uplynutí zákonné lhůty nelze voucher prodejci vrátit. Voucher je možné na základě písemné žádostipřerezervovat na jiné jméno. Pokud není písemně provedené storno pobytu min. 3 dny předem, činí storno 100% bez jakéhokoliv náhrady plnění. U ubytování mimo pivovar platí storno podmínky podle jednotlivých hotelových podmínek.
 • Rezervace předem nutná na email: recepce@roznovskepivnilazne.cz spolu se zasláním voucheru s uvedením kódu a PINu voucheru i názvu akce. Doporučené nástupy na procedury: neděle-pondělí, soboty dlouhodobě vyprodány.
 • Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami. Osobám s vysokým tlakem snižujeme teplotu páry i koupele.V případě nejasností je nutno konzultovat s ošetřujícím lékařem.Vstup osobám mladších 18- ti let není povolen. Procedury mají relaxační charakter a jsou určeny jen a pouze pro zdravé osoby. Procedury rovněž nejsou vhodné pro osoby s omezeným pohybem-procedury probíhají ve 2 patrech oddělených schodištěm.
 • V případě dotazů kontaktuje: 774 430 000, web: www.roznovskepivnilazne.cz

Kde uplatnit

Rožnovské pivní lázně s r.o.
Pivovarská 6
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
774 430 000
Velká mapa

Popis

Hodnotový dárkový certifikát

Gratulujeme Vám!

Získali jste hodnotový voucher na nákup lázeňských služeb a ubytování v Rožnovských pivních lázních.

Stačí se jen podívat na náš web plný akčních slev: www.lazenskeslevy.cz nebo na náš ceník na www.roznovskepivnilazne.cz a poslat nám na mail recepce@roznovskepivnilazne.cz Vaši volbu. Pokud byste si chtěli balíček poskládat jinak, stačí nám jen napsat Vaše přání do mailu a my Vám balíček podle Vašeho přání velmi rádi sestavíme.

Těšíme se na Vás u nás v Rožnovském pivovaru.

tým Rožnovských pivních lázní

 

 
 

Dotazy

Napsat nový dotaz
Minarikova Dana
10.11.2022 22:44:27
Dobrý večer, ráda bych věnovala hodnotový poukaz jako dárek k 60tinam a ptám se, jestli by bylo možné poukaz titulovat právě pro manžele, jde by bylo uvedeno jejich jméno.. Děkuji za informaci.. více »
Blanka Plašilová
11.09.2022 19:08:09
Dobrý den,
rádi bychom koupili poukaz pro naši maminku k narozeninám. Ale bohužel žije sama, Všude máte balíčky pro dva. Chci se zeptat, kdybychom zakoupili hodnotový poukaz, zda si může obdarovaná poté navolit cokoliv, ubytování procedury. Nebo máte jiné možnosti pro jednoho. Děkuji moc, s pozdravem Plašilová více »
Jan Bilička
24.11.2021 14:26:17
Dobrý den, chci si koupit voucher, ale potřeboval bych vystavit fakturu na firmu.
Je to možné?
Děkuji Bilička více »
Markéta
23.03.2021 22:18:13
Dobrý den, ráda bych darovala ke kulatým narozeninám dárkový poukaz do Vašich lázní za 5000. Mám však trochu obavu, aby v této době, plné omezení a uzavření služeb, měl obdarovaný prostor jej využít. Přece jen, je to dost peněz na to, aby poukaz propadnul. Nabízíte nějaké alternativy, pokud by časový prostor pro využití byl minimální nebo žádný, anebo je zakoupení na mé riziko? Děkuji. více »
Ivana Smělíková
04.11.2020 09:58:51
Dobrý den, jak dlouho je platný poukaz, pokud bych si ho nyní zakoupila? Je možné na něj vystavit fakturu pro zaměstnavatele na čerpání benefitu?
Děkuji. více »
Zobrazit další dotazy
  
  

© 2011 - 2022
Lázeňské slevy
sparrow soft

US - United States
3.239.75.52
PROVOZOVATEL
Rožnovské pivní lázně s.r.o.
IČO:27774813
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm - 756 61
kontakt
Chat ( jsme ONline )
sasdsdasda Nechci ANO, chci