Lázeňské slevy

HODNOTOVÝ VOUCHER Hodnotový dárkový certifikát na lázeňské procedury popř. ubytování v Rožnovských pivních nebo mořských lázních v Rožnovském pivovaru podle Vaší volby

Hodnotový dárkový certifikát na lázeňské procedury popř. ubytování v Rožnovských pivních nebo mořských lázních v Rožnovském pivovaru podle Vaší volby

Máme celkem 10 variant slevy.
Vyberte si tu která vám vyhovuje.

1000 Kč KOUPIT ZA 1000 Kč
71

Obsah balíčku

  • Dárkový certifikát na vybranou hodnotu, který lze uplatnit na nákup procedur v pivních nebo mořských lázních včetně ubytování
  • Vybírat můžete v rámci našeho slevového serveru www.lazenskeslevy.cz nebo podle našeho ceníku na www.roznovskepivnilazne.cz. Naše kolegyně Vám s výběrem velmi rády pomohou. Stačí se zaslat na recepce@roznovskepivnilazne.cz Váš voucher a Vaší představu o procedurách, popř. ubytování.

podmínky

  • Platnost voucheru, obchodní podmínky vrácení voucheru a storno pobytu: Platnost voucheru činí rok od zakoupení. Voucher je možný vrátit prodejci během zákonné lhůty, tj. 14 dní od data zakoupení, kdy bude proplacena 100% částka. Po uplynutí zákonné lhůty nelze voucher prodejci vrátit. Voucher je možné na základě písemné žádosti prodloužit nad rámec platnosti, popř. jej přerezervovat na jiné jméno. Žádost o prodloužení voucheru není možná po ukončení jeho platnosti. Pokud není písemně provedené storno pobytu min. 3 dny předem, činí storno 100% bez jakéhokoliv náhrady plnění. U ubytování mimo pivovar platí storno podmínky podle jednotlivých hotelových podmínek.
  • Rezervace předem nutná na email: recepce@roznovskepivnilazne.cz spolu se zasláním voucheru s uvedením kódu a PINu voucheru i názvu akce. Doporučené nástupy na procedury: neděle-pondělí, soboty dlouhodobě vyprodány.
  • Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami. Osobám s vysokým tlakem snižujeme teplotu páry i koupele.V případě nejasností je nutno konzultovat s ošetřujícím lékařem.Vstup osobám mladších 18- ti let není povolen. Procedury mají relaxační charakter a jsou určeny jen a pouze pro zdravé osoby. Procedury rovněž nejsou vhodné pro osoby s omezeným pohybem-procedury probíhají ve 2 patrech oddělených schodištěm.
  • V případě dotazů kontaktuje: 774 430 000, web: www.roznovskepivnilazne.cz

Kde uplatnit

Rožnovské pivní lázně s r.o.
Pivovarská 6
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
774 430 000
Velká mapa

Popis

Hodnotový dárkový certifikát

Gratulujeme Vám!

Získali jste hodnotový voucher na nákup lázeňských služeb a ubytování v Rožnovských pivních lázních.

Stačí se jen podívat na náš web plný akčních slev: www.lazenskeslevy.cz nebo na náš ceník na www.roznovskepivnilazne.cz a poslat nám na mail recepce@roznovskepivnilazne.cz Vaši volbu. Pokud byste si chtěli balíček poskládat jinak, stačí nám jen napsat Vaše přání do mailu a my Vám balíček podle Vašeho přání velmi rádi sestavíme.

Těšíme se na Vás u nás v Rožnovském pivovaru.

tým Rožnovských pivních lázní

 

 
 

Dotazy

Napsat nový dotaz
Jitka
02.02.2020 21:07:38
Dobry vecer jsem se ptala kolik stoji u Vas tydenni pobyt více »
Jitka
02.02.2020 14:31:00
Dobry den Rada bych se zeptala na tydenni pobyt u Vas Prosim cenu a berete eura více »
Gabriela Frgálová
21.11.2019 15:20:06
Dobrý den, lze voucher uplatnit i do restaurace Albert Málek? Pokud ano a koupila bych například voucher za 2000 Kč je možné jej uplatnit například na dvě večeře? více »
Simona Pěčková
17.09.2019 12:54:09
dobrý den, dostala jsem dárkový certifikát na Císařskou péči pro 2 osoby, kterou musím vyčerpat do 10.12.2019. Měli bychom zájem o pobyt přes noc a to některou sobotu na neděli ,ale s noclehem přímo v komplexu pivních lázní.Mohu poprosit o nějaký termín, např, říjen , listopad nebo prosinec.Pokud není volno na 2 dny, pak některou sobotu. Děkuji s pozdravem Simona Pěčková více »
Lucie Paseková
15.09.2019 18:47:13
Dobrý den!
Po zaplacení přijde dárkový certifikát emailem nebo poštou? Děkuji více »
Zobrazit další dotazy
    
    
© 2011 - 2020
Lázeňské slevy
sparrow soft

ADMINISTRACE
PROVOZOVATEL
Lapiru s.r.o
IČO:29451353
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm - 756 61
kontakt
Chat ( jsme OFFline )
Vážení hosté, z důvodu situace kolem vyhlášení nouzového stavu budou naše restaurace a lázně až do odvolání uzavřené.

Děkujeme za pochopení Tým Rožnovského pivovaru