Lázeňské slevy

Nabijte se! NOVINKA: Nabíjení bioenergií, uzemňování, harmonizace zvukovými vlnami a solná jeskyně (balíček 3 terapií pro 1 osobu, 105 min)

Platnost 9 měsíců
NOVINKA: Nabíjení bioenergií, uzemňování, harmonizace zvukovými vlnami a solná jeskyně (balíček 3 terapií pro 1 osobu, 105 min) NOVINKA: Nabíjení bioenergií, uzemňování, harmonizace zvukovými vlnami a solná jeskyně (balíček 3 terapií pro 1 osobu, 105 min) NOVINKA: Nabíjení bioenergií, uzemňování, harmonizace zvukovými vlnami a solná jeskyně (balíček 3 terapií pro 1 osobu, 105 min) NOVINKA: Nabíjení bioenergií, uzemňování, harmonizace zvukovými vlnami a solná jeskyně (balíček 3 terapií pro 1 osobu, 105 min)
980 Kč KOUPIT ZA 590 Kč
677

Obsah balíčku

 • 1.Reichům akumulátor - jedinečné zařízení, které objevil Wilhel Reich, sloužící k dobíjení těla bioenergií a k tzv. uzemňování, které tělo naplňuje zemskými zápornými ionty,
 • 2. Zvuková relaxace - zvukové vlny delfínů nebo přírody nebo manter budou procházet celým vaším tělem, což pozitivně ovlivňuje pohyb lymfy a uvede Vás do hladiny alfa,
 • 3. Relaxace v solné křišťálové jeskyni s tibetskou technikou Sankalpa.

podmínky

 • a) Kontraindikace pro všechny terapie: těhotenství, křečové žíly, kardiostimulátor, umělé klouby apod.
 • b) Terapie Reichův akumulátor není určena pro psychiatrické pacienty! V případě medikace je toto nutné uvést personálu.
 • c) Terapie mají harmonizační a relaxační charakter a rozhodně nenahrazují lékařskou či jinou zdravotnicku péči.
 • d) V případě nejasností je toto nutné konzultovat se svým ošetřujícím lékařem
 • e) V případě jakýchkoliv potíží je nutné okamžitě ukončit terapii a toto oznámit ošetřujícímu personálu
 • f) Balíček je složen ze 2 procedur z nichž každá trvá cca 30 minut a je určen pro 1 osobu.
 • g) Klient výběrem procedur přebírá veškerou zodpovědnost za svůj zdravotní stav a volbu a vyjadřuje tím, že získal všechny informace, díky kterým se takto dobrovolně rozhodnul
 • Rezervace pobytu nutná předem na emailu: recepce@roznovskepivnilazne.cz spolu se zasláním voucheru s uvedením kódu i názvu akce.
 • Vždy přiložte voucher do přílohy prosím..
 • Možnost výměny voucheru za (elektronicky nebo poštou) DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT: na výše uvedený email zašlete adresu, kód a samotný voucher
 • OBCHODNÍ PODMÍNKY
 • Platnost voucheru činí 9 měsícu od data zakoupení.
 • Voucher je možný vrátit prodejci během zákonné lhůty, tj. 14 dní od data zakoupení, kdy bude proplacena 100% částka.
 • Po uplynutí zákonné lhůty nelze voucher prodejci vrátit.
 • Voucher je možné přerezervovat na jiné jméno.
 • Žádost o prodloužení voucheru není možná.
 • Pokud není písemně provedené storno pobytu nejpozději 7 dní předem, činí storno 100% bez jakéhokoliv náhrady plnění.

Kde uplatnit

Rožnovské pivní lázně s r.o.
Pivovarská 6
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
774 430 000
Velká mapa

Popis

Nabijte se! Unikátní balíček, který nikde jinde nezažijete.

Terapie, které jsou navrženy tak, abychom Vás hezky uzemnili a poté nabili bioenergií a na závěr vyladili zvukovými vlnami delfínů nebo mantrami z tibetských klášterů.

 

 1. Reichům akumulátor - jedinečné zařízení zkonstruované Wilhelmem Reichem sloužící k dobíjení těla bioenergií a k tzv. uzemňování, které tělo naplňuje zemskými zápornými ionty.

  Wilhelm Reich byl rakouský lékař a psychiatr, milovaným a posléze nenáviděným žákem Freuda, který celý život zasvětil hledáním způsobů, jak léčit lidi bez léků. Hluboce věřil, že lidské tělo, pokud je nabité bioenergií, se spontálně dokáže léčit samo. Stačí mu jen dát impulz.

  Možná jste někdy slyšeli o škodlivých volných radikálech v těle, které jsou příčinou zánětů. Tyto špatné ionty mají znaménko +, země je naopak plná zdravých záporných iontů, označovaných jako antioxidanty.

  Reich přišel na to, že když člověka uzemníte, tj. necháte ho stát na ideálně vlhké zemi delší dobu, pak jím protéká zemská energie, která automaticky pohlcuje nebezpečné volné radikály. Položil si otázku, pokud tedy z člověka volné radikály odejdou, jak člověka nabít, aby se začal uzdravovat? A tak vznikl Reichův akumulátor, skříň, která je tvořena mnoha vrstvami plechu a dřeva, vody a správných poměrů stran.  Reich svými výzkumy v nemocnicích dokázal a studiemi publikoval, že jeho akumulátor nabíjí bioenergií červené krvinky, které jsou poté roznášeny do celého těla. Tuto svou teorii nazval orgonovou teorií.

 2. Zvuková relaxace a harmonizace - nejprve Vás vyladíme zvukem srdce-budete se cítit jako zvovuzrození a poté budou následovat zvukové vlny moře, delfínů, velryb nebo přírody nebo manter nahraných přímo v tibetském klášteře. Zvukové vlny budou procházet celým vaším tělem, což pozitivně ovlivňuje pohyb lymfy a uvede Vás do hladiny alfa

    3. Relaxace v solné jeskyni s tibetskou technikou Sankalpa - 

        Solná křišťálová jeskyně slouží k regeneraci organismu jak pro dospělé a            seniory, tak i pro děti z mateřských a základních škol.

        Pobyt v solné jeskyni zklidňuje, eliminuje stres, regeneruje organismus a            je vřele doporučován osobám s dýchacími potížemi či kožními problémy,            neboť sůl má silné antibakteriální účinky.

        Pokud si budete přát, seznámíme Vás formou audioprogramu                              s technikou Sankalpy - prastaré jogínské techniky programování mysli,              která opakováním slov nebo přání transformuje myšlenky do reality.

Dotazy

Napsat nový dotaz
Petra
10.04.2024 18:47:27
Dobrý den, je to vhodné i pro těhotné? Děkuji více »
Tereza
27.11.2023 15:11:33
Dobry den, lze tento balicek absolvovat v paru kdyz zakoupim dva vouchery? je urcen jako darek. Taky v popisu jsou uvedeny 3 terapie ale v podminkach se pise: f) Balíček je složen ze 2 procedur z nichž každá trvá cca 30 minut, dekuji za vysvetleni více »
Světlana Nováková
17.08.2023 12:01:24
Dobrý den máte volný termín na 26.8.2023 děkuji přeji pěkný den Nováková více »
Silvie
16.03.2023 22:43:33
Dobrý den,
prosím o podrobnější info ke kontraindikaci křečových žil v balíčku dobíjení energií a harmonizace. Případně kontakt na terapeuta, se kterým bych to mohla probrat. Mám vážný zájem a chci si posoudit riziko. Děkuji moc více »
Eva Vallová
04.11.2022 12:19:43
Dobrý den, měla bych zájem o balíček v akci dobíjení energií a harmonizace pro 1 osobu. Bylo by možné dohodnout termín v listopadu 2022? Děkuji Vallová více »
Zobrazit další dotazy *61153da516f2a*
  
  

© 2011 - 2024
Lázeňské slevy
sparrow soft

US - United States
44.211.26.178
PROVOZOVATEL
Rožnovské pivní lázně s.r.o.
IČO:27774813
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm - 756 61
kontakt
Chat ( jsme ONline )
sasdsdasda Nechci ANO, chci